Plánovaná odstávka databází 18.10.2019 – 20.10.2019: Provoz všech databází byl obnoven, jednotlivé aplikace se vrací do běžného provozu...

Předmětem služby je provoz webové aplikace Zpravodajský servis ČVUT poskytující souhrnný přehled univerzitního zpravodajského obsahu (aktuality, reportáže, tiskové zprávy, zprávy z médií a další).

Dostupné pro

Studenty, Pracovníky, Partnery, Veřejnost

Přínosy a klíčové funkce

• Přehledný souhrn všech typů zpravodajského obsahu na jednom místě.

• Aplikace je k dispozici v českém a anglickém jazyce.
  • Za funkční stránku odpovídá vlastník aplikace – kancléř ČVUT v Praze (aktuálně Lucie Orgoníková).
  • Obsah spravují schválení editoři podle jeho typu pod dohledem hlavních administrátorů z Oddělení multimédií a webu Výpočetního a informačního centra ČVUT, kteří kromě provozu aplikace rovněž zajišťují správu obsahu a správu editorských účtů.
  • Úpravy editorských účtů podléhají schválení vlastníka aplikace.
  • Příjem požadavků a technická podpora jsou zajištěny prostřednictvím aplikace Helpdesk ČVUT.

Vlastník stránky: VIC - oddělení multimédií a webu (81320), Poslední změna: 01.03.2019