Služba pro nahrávání, zobrazování a sdílení videa v rámci ČVUT.

Dostupné pro

Studenty, Pracovníky, Partnery

Přínosy a klíčové funkce

         Služba je poskytována v prostředí Microsoft Office 365 .

Díky Microsoft Stream můžou lidé na ČVUT bezpečně nahrávat, zobrazovat a sdílet videa. Lze přes ní sdílet záznamy přednášek, schůzek, prezentací, školení nebo další videa, která podpoří spolupráci týmů. Stream také umožňuje snadno přidávat komentáře k videu a značky časových kódů odkazujících na konkrétní okamžiky ve videu. Stream také pomáhá s uspořádáním obsahu do kanálů a skupin, aby bylo snazší video najít.

 

Sdílení kdekoli – Jednoduše a bezpečně můžete sdílet a vkládat videa a krátké klipy.
Možnost zhlédnutí odkudkoli – Svoje videa můžete sledovat, ať jste kdekoli – streaming funguje napříč zařízeními a kvalita videa se automaticky mění s kvalitou datového připojení.
Sledování a přehrávání – Přizpůsobte si svůj seznam ke zhlédnutí a ukládejte do něj videa, která chcete vidět nebo sdílet.
Řízení přístupu pomocí skupin – Díky plné integraci do IS ČVUT představují skupiny snadný způsob, jak uspořádat videa a kanály, nastavit oprávnění pro diváky a přiřadit další přispěvatele.
Uspořádání s využitím kanálů – Kanály nabízejí skvělý způsob, jak řadit videa do kategorií a umožnit jejich vyhledávání nebo sledování podle zájmu.
Kanály vám umožní mít věci pod kontrolou – Vytvořte kanály pro jednotlivá oddělení vaší společnosti, akce nebo specifická témata a doplňte je o popisy a hashtagy.
Zajištění možností přístupu – Tvorba titulků umožňuje, aby si diváci přečetli to, co je slyšet ve videu, pokud si ho nemohou pustit nahlas.
Vyhledání všech tváří – Rozpoznávání tváře ukazuje, kde přesně se ve videu objeví jednotliví mluvčí, a umožňuje přeskočit na libovolnou konkrétní část.
Přidaná hodnota díky videu – Videa je možné vkládat do webů služby SharePoint a prezentací, nebo aplikací třetích stran.

Než začnete

Dokumentace ke službě Microsoft Stream
Vytváření skupin
Stahování videí služby Microsoft Stream
Vyhledávání kanálu, skupin a videí
Kategorizace a uspořádání videí

Upozornění:

Microsoft provádí zálohování služby pro případ jejího globálního selhání. Bližší informace naleznete na této stránce.
VIC ČVUT nezálohuje data v prostředí Microsoft Exchange online (Office 365) pro potřeby individuálních požadavků na obnovení. Vlastník stránky: VIC - oddělení integrace a koordinace (81370) , Poslední změna: 18.02.2022