Nástroj, který zjednodušuje řízení projektů, zdrojů a portfolia a který pomáhá udržet o projektech přehled. Obsahuje předdefinované šablony a známé nástroje pro plánování, které pomáhají projektovým manažerům a týmům zůstat produktivní.

Dostupné pro

Studenty, Pracovníky, Partnery

Přínosy a klíčové funkce

        Služba je poskytována v prostředí Microsoft Office 365.

Předdefinované šablony – předdefinované přizpůsobitelné šablony, které využívají nejlepší doporučené postupy v oboru, které vám pomůžou s projektem správně začít. Nemusíte tak vytvářet plány projektů od nuly.
Funkce plánování – známé funkce plánování pro projektové manažery, jako jsou například Ganttovy diagramy a předvyplněné rozevírací nabídky, pomáhají našemu softwaru zkrátit čas potřebný k zaškolení a zjednodušit plánování.
Sestavy a grafy – množství sestav, od burndown grafů po finance, které se dají sdílet s dalšími lidmi v organizaci a jsou dostupné v reálném čase v balíčku obsahu Project Online pro Power BI.
Zobrazování a časové osy – rychlé zobrazení všech aktivit naplánovaných v konkrétním projektu, od úkolů až po blížící se milníky. Časové osy si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovaly určitá data, a můžete je snadno sdílet s účastníky projektu.
Integrace – propojení informací z různých typů projektů a sdílejte je s účastníky projektu a týmy.

Než začnete

Detailní informace o nasazení služby na ČVUT
Informace o produktu MS Project Online
Centrum nápovědy k produktu Project

Upozornění:

Microsoft provádí zálohování služby pro případ jejího globálního selhání. Bližší informace naleznete na této stránce.
VIC ČVUT nezálohuje data v prostředí Microsoft Exchange online (Office 365) pro potřeby individuálních požadavků na obnovení. Vlastník stránky: VIC - oddělení integrace a koordinace (81370) , Poslední změna: 18.02.2022