Výpočetní informační centrum ČVUT hledá nového kolegu do týmu vývojářů, který zajišťuje provoz a rozvoj studijního informačního systému ČVUT. Pracoviště se nachází v Kladně (nám. Sítná) na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT, případně v Praze (Dejvická – Vítězné náměstí, budova rektorátu ČVUT).

Co u nás budete dělat:

• Programovat v PL/SQL a SQL (uživatelské formuláře máme v Oracle Forms a částečně na webovém rozhraní)
  • Pracovat s velkou databázovou aplikací nad Oracle 12c
  • Vytvářet nové funkcionality a formuláře
  • Ve spolupráci se zadavatelem vymyslet návrh řešení (podpora studijní agendy univerzity)
  • Generovat výstupy z databáze (XML, šablony, tiskové sestavy, exporty, statistiky)
  • Spolupracovat s kolegy z jiných oddělení na integračních pracech

Požadujeme:

• Zkušenosti s prací s SQL databázemi a alespoň základní znalost PL/SQL
  • Vítány zkušenosti s PHP, HTML, CSS, tvorbou Rest API a webových služeb
  • Chuť pracovat a zodpovědný přístup
  • Schopnost komunikace v týmu