Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici:

Java Developer – medior/senior

Ovládáte JAVA, Spring Framework a nebojíte se komunikace s ostatními členy týmu? Hledáte zaměstnání, kde budete mít k dispozici nejnovější technologie? Staňte se součástí našeho týmu a získejte stabilní zaměstnání v prostředí akademické sféry.

DevOps Administrator

Hledáte zaměstnání, kde budete mít k dispozici nejnovější technologie? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu Výpočetního a informačního centra ČVUT, kde budete zajišťovat provoz prostředí pro tým vývojářů.

Architekt informačního systému

Hledáme architekta informačního systému ČVUT, který je sestaven z mnoha desítek navzájem provázaných dílčích systémů. Máte praxi na pozici analytika a tvůrce zadávací dokumentace pro vývoj? Hledáte zaměstnání, kde budete mít k dispozici nejnovější technologie? Staňte se součástí našeho týmu a získejte stabilní zaměstnání v prostředí akademické sféry.

Správce technologií Microsoft – senior

Nevyhovuje Vám práce v korporátním prostředí? Máte zájem pracovat na prestižní univerzitě ČVUT? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu Výpočetního a informačního centra ČVUT, kde budete zajišťovat provoz cloudových služeb pro cca 30 000 uživatelů.

Podrobnosti nabídky

Nemáme pro Vás vypsanou pozici? Nevadí, budeme rádi, když nám dáte vědět.

Baví Vás IT, něco už umíte a chtěli byste pracovat na prestižní univerzitě? Pošlete nám svůj životopis na prace@vic.cvut.cz.
Ozveme se Vám.

Vlastník stránky: VIC - sekretariát ředitele (81911) , Poslední změna: 14.06.2024