Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici:

Programátor a vývojář databázových aplikací

Nebaví Vás „jen“ programovat, ale rádi se podílíte i na návrhu a vymýšlení řešení? Neodrazuje Vás práce v hůře dokumentované a procesně složité aplikaci? Hledáte zaměstnání, kde budete pracovat s rozmanitými technologiemi a podílet se na digitalizaci studijních agend? Staňte se součástí našeho týmu právě Vy a získejte stabilní zaměstnání v prostředí akademické sféry.

Správce technologií Microsoft – senior

Nevyhovuje Vám práce v korporátním prostředí? Máte zájem pracovat na prestižní univerzitě? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu Výpočetního a informačního centra ČVUT, kde budete zajišťovat provoz cloudových služeb pro cca 30 000 uživatelů.

Java Developer – medior/senior

Ovládáte JAVA, Spring Framework a nebojíte se komunikace s ostatními členy týmu? Hledáte zaměstnání, kde budete mít k dispozici nejnovější technologie? Staňte se součástí našeho týmu a získejte stabilní zaměstnání v prostředí akademické sféry.

DevOps Administrator

Hledáte zaměstnání, kde budete mít k dispozici nejnovější technologie? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu Výpočetního a informačního centra ČVUT, kde budete zajišťovat provoz prostředí pro tým vývojářů.

Podrobnosti nabídky

Nemáme pro Vás vypsanou pozici? Nevadí, budeme rádi, když nám dáte vědět.

Baví Vás IT, něco už umíte a chtěli byste pracovat na prestižní univerzitě? Pošlete nám svůj životopis na prace@vic.cvut.cz.
Ozveme se Vám.

Vlastník stránky: VIC - sekretariát ředitele (81911) , Poslední změna: 04.07.2024